04.06.2024 15:57

На порядку денному питання служби у справах дітей

665f0f2fe66c5__Dark-Gray-Modern-School-Facebook-Post.jpg

Комісія з питань захисту прав дитини, що діє при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, реалізації їх прав та інтересів.

Сьогодні, 04 червня 2024 року, під головуванням керуючого справами (секретаря) Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Олени Постольник відбулося чергове засідання даної комісії, в ході якого було розглянуто питання:

• надання дозволів на укладення договорів дарування нерухомого майна, право користування якими мають малолітні діти;
  • доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно її малолітньої дитини;
  • надання дозволу на виїзд за кордон дітям, позбавленим батьківського піклування у супроводі прийомної матері;
  • визначення місця проживання неповнолітніх дітей;
  • надання дозволу на відчуження нерухомого майна право власності на яке мають малолітні діти.

Усі питання були попередньо ретельно вивчені спеціалістами служби у справах дітей міської ради. З кожного питання були з’ясовані факти й обставини, на основі яких члени комісії ухвалювали рішення виключно в інтересах дітей.

Служба у справах дітей апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради нагадує про те, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе. Дані чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.