03.06.2024 11:41

Благоустрій громади. Шенгурівський старостат

665d81cb463fb__зображення_viber_2024-05-28_13-43-57-478.jpg

Днями на території Шенгурівського старостату працювала техніка комунального підприємства «Водоканал Плюс».

Грейдер розрівняв ґрунтову дорогу до водозабірної станції, що в с. Лучки, впорядкував узбіччя доріг з твердим покриттям, розчистив вулиці та ґрунтові дороги в с. Правобережна Сокілка та розчистив узбіччя асфальтованих доріг в селі Шенгури.

За допомогою екскаватора було впорядковано несанкціоновані сміттєзвалища в селах Шенгури та Лучки.

Спеціалізована техніка працювала на запрошення старостату. Попередньо Наталія Камінська, яка очолює Шенгурівський старостат, домовилася з керівництвом міської ради та комунальної установи, щодо обсягу робіт для техніки та працівників.

Нагадаємо жителям нашої громади, що відповідно до Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване викидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території населених пунктів та в інших місцях. Бережімо природу та відповідально ставимося до навколишнього середовища в якому живемо!