30.05.2024 13:29

Рішення сесії про висловлення недовіри діє

665854ef822b4__664c42ebd3c28__Interior-Designer.jpg

Кобеляцька міська рада повідомляє, що 29.05.2024 року постановою суду апеляційної інстанції скасовано ухвалу суду, якою зупинено дію рішення сесії №1 від 27 березня 2024 року «Про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень секретаря Кобеляцької міської ради Фещенка Василя Васильовича». Новою постановою відмовлено у задоволенні заяви Фещенка В.В. про забезпечення позову в повному обсязі.

Кобеляцька міська рада у своїй діяльності суворо дотримується Конституції України та вимог законодавства, тому закликаємо не спекулювати на темі судового спору між сторонами, не постити не перевірені публікації, оскільки окремі особи в соціальних мережах поширюють заклики щодо нелегітимності керівництва органу місцевого самоврядування. Чекаємо остаточного рішення у справі щодо спору між сторонами.

Постанова cуду.pdf