27.05.2024 11:15

Послуги, які надає Центр надання соціальних послуг

6654411ee086a__Lilac-Illustrated-Social-Psychology-Presentation.jpg

Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю  світяться обличчя тих, кому допомагають працівники Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради подолати  труднощі, що з різних обставин виникли в житті.

Основне завдання Центру: запобігти потраплянню осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення, в складні життєві обставини та не залишити без допомоги жодної людини, яка потребує підтримки.

Для інформування населення Кобеляцької громади надаємо перелік соціальних послуг, які надаються Центром надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради відповідно до Класифікатора соціальних послуг, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 23.06.2020 №429:

• Інформування
  • Консультування
  • Соціальна профілактика
  • Соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах
  • Соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування
  • Екстрене (кризове) втручання
  • Соціальна адаптація