23.05.2024 08:20

Вітання з Днем Героїв!

664e6562b196c__Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-53.png

День Героїв – свято, яке покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь. Цього дня ми вшановуємо Героїв, які в різні часи та епохи боронили Соборність та Незалежність Української Держави. Ми вшановуємо пам’ять Героїв, які у цій боротьбі віддали найдорожче – життя, та дали нашій історії яскраві приклади героїзму.

Ми згадуємо всіх поіменно, розповідаємо історії їхнього життя, називаємо на їхню честь вулиці та встановлюємо пам’ятні знаки. Ми розуміємо, що завдячуємо саме їм, за можливість жити у своїй державі. Вічна їм пам’ять!

Від себе особисто, всього депутатського корпусу та Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради бажаю нашій державі ПЕРЕМОГИ. Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронив та продовжує боротись за вільну й самостійну державу!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою – в.п.міського голови-секретар ради            Василь КІПТІЛИЙ