22.05.2024 17:28

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради

664e011605032__1.jpg

Кобеляцька міська рада повідомляє, що згідно розпорядження Кобеляцького міського голови від 22.05.2024 № 31 було прийнято рішення про проведення конкурсу на зайняття посади начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради, затвердженого сорок п’ятою позачерговою сесією Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 10.05.2024 № 2 до складу конкурсної комісії включаються по три кандидатури від засновника, громадських організацій у сфері освіти, які діють не менше двох років, а також три представники за рішенням Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради:

Для включення до складу конкурсної комісії представників громадських організацій у сфері освіти, які діють не менше двох років подаються:

• копія статуту громадської організації;
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • заява від кандидата встановленого зразка (додаток 1);
  • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додаток 2).

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління.

У разі наявності конфлікту інтересів у члена конкурсної комісії відносно кандидата на посаду, така особа участі у голосуванні не бере.

Пропозиції щодо кандидатур до складу комісії подаються до Кобеляцької міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення на офіційному вебсайті міської ради з 22.05.2024 р. по 05.06.2024 р.  включно за адресою: вул. Тараса Шевченка, 15/27, м. Кобеляки Полтавського району Полтавської області, 39200; тел. (05343) 3-12-05, e-mail: 21051562@mail.gov.ua з понеділка по п’ятницю з 08.00 год до 16.30 год.