22.05.2024 17:15

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради

664dfe0d45c94__2.jpg

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про конкурс на посаду начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради, затвердженого сорок п’ятою позачерговою сесією Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 10.05.2024 № 2, з метою проведення конкурсу на зайняття посади начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради.

Назва посади: начальника відділу освіти Кобеляцької міської ради

Повне найменування організації: Відділ освіти Кобеляцької міської ради.

Юридична та фактична адреса організації: 39200, Полтавська обл., Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Шевченка, буд. 28/20

Дата початку, кінцевий строк і адреса приймання документів для участі у конкурсі:

Документи для участі у конкурсі приймаються з 22.05.2024 по 20.06.2024 року (включно) за адресою: вул. Шевченка 15/27, м. Кобеляки, Полтавського району, Полтавської області, 39200.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: e-mail: 21051562@mail.gov.ua, тел. (05343) 3-12-05, з понеділка по п’ятницю з 08.00 год до 16.30 год.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; додаток 1, додаток 2

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу,

- копії документів про вищу освіту;

- підтверджуючі матеріали щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині декларування;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проєкт програми розвитку закладів освіти у громаді  на один та п’ять років;

- документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;

- особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації, нагороди тощо).

Вимоги до претендента:

Начальником відділу освіти  Кобеляцької міської ради може бути особа, яка має вищу освіту не нижче ступеня магістра або спеціаліста, вільно володіє державною мовою та має стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2 років або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Начальник відділу освіти Кобеляцької міської ради має знати Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, засади зовнішньоекономічної політики України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; практику застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; основи регіонального управління, економіки та управління персоналом; основи права, політології та ринку праці; форми та методи роботи із засобами масової інформації; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології, економіки, фінансів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Не можуть бути призначені на посаду начальника  відділу освіти Кобеляцької міської ради особи, які:

• досягли встановленого законодавством граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;
  • визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування;
  • у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі особам, які є їх близькими родичами;
  • позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
  • в інших випадках, установлених законами.

Вимоги до програми розвитку закладів освіти у громаді:

Проєкт може містити програму розвитку закладів освіти у громаді на один та п’ять років в якому передбачаються:

- план реформування закладів протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладів, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Обсяг – не більш 15 сторінок друкованого тексту в електронній та паперовій формі.

ПОДАЄТЬСЯ В ОКРЕМОМУ КОНВЕРТІ

Шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал одинарний. Презентація не більше 15 слайдів PowerPoint за бажанням претендента.