20.05.2024 11:56

У рамках підготовки до засідання Виконавчого комітету

664b103e25bdf__IMG_8579.JPG

Днями відбулося засідання медичної комісії, яка діє при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради, по розгляду питань з надання одноразової грошової допомоги на лікування.

У ході роботи засідання було опрацьовано дев’ятнадцять пакетів документів від жителів громади на отримання матеріальної допомоги.

Відповідно до висновків комісії разову матеріальну допомогу отримають:

• 10 осіб на проведення оперативних втручань та лікування тяжких захворювань по 10 000 грн;
  • 1 особа на лікування онкологічної хвороби в розмірі 2 000 грн;
  • 1 особа, як учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в розмірі 1 000 грн.

Комісія об'єктивно розглянула кожен поданий пакет документів на відповідність до вимог Положення. Через відсутність деяких підтверджуючих документів семи заявникам рекомендовано зібрати їх та повторно звернутися з заявою. Це допоможе їм отримати потрібну допомогу у майбутньому.