14.05.2024 13:55

«По документах 85, виглядає на 55, а у серці - 35 років, таким і залишайтеся». Ці слова адресовані Борису Попрузі

664342f744f30__2.jpg

Сьогодні, 14 травня, у залі засідань міської ради відбулося вітання з нагоди 85-річчя від дня народження Почесного жителя міста Кобеляки, просвітянина, філософа, публіциста, краєзнавця, громадського активіста, засновника свята «День млина» та ветерана органів місцевого самоврядування – Попругу Бориса Савича, який святкував свій ювілей напередодні – 12 травня.

Учасники заходу висловили глибоку повагу та вдячність за його просвітницьку діяльність, а виконуючий повноваження міського голови-секретар міської ради Василь Кіптілий вручив ювіляру Почесну грамоту Кобеляцької міської ради за його активну участь у громадському житті громади та поширенні історичної правди.

Многії Вам літа! Так тримати!

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg