14.05.2024 11:40

Жорстока війна вириває з життя найцінніше – наших рідних…

66432388df334__-ГЕРОЇ.jpg

З великим болем у серці та скорботою повідомляємо сумну звістку.
8 травня 2024 року, захищаючи суверенність та незалежність України, під час боїв за територію Донеччини, в результаті важкого поранення загинув  Жидков Микола Васильович, уродженець села Роздолівка, Бахмутського району, Донецької області. З початком повномасштабного вторгнення він з родиною переїхав в село Лебедине, де і мешкав останній час.

Народився Микола Васильович 03 квітня 1986 року в сім’ї робітників, та виховувався у любові до ближніх та Батьківщини.

Все життя Героя пройшло в селі Роздолівка. Навчався в Переїзнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, працював в сільському господарстві. Як чоловік, був доброю людиною, завжди приходив на допомогу односельцям в сільськогосподарській справі.

Поховають Героя завтра, 15 травня 2024 року, в селі Лебедине. Похоронна процесія розпочнеться  об 11:00.

Висловлюємо глибокі співчуття родині й друзям загиблого. Він є героєм, який віддав своє життя захищаючи суверенітет і незалежність України. Спочивай з миром.

Вічна пам’ять і слава Героям, які віддали своє життя, захищаючи нашу землю.