12.05.2024 08:01

Вітання до Всесвітнього дня медичних сестер

66404d3e29e6a__DMS_4.jpg

Шановні медичні сестри та медичні брати Кобеляцької громади!

Сьогодні – особливий день, коли ми відзначаємо вашу неймовірну роль у збереженні життя та підтримці здоров'я людей по всьому світу. Ви – справжні  герої, які віддають себе для допомоги іншим у найважчі моменти життя.

Чимало медичних працівників зараз на передовій докладають максимум зусиль, щоб надати невідкладну медичну допомогу військовослужбовцям.

Ваша мужність і відданість є прикладом справжнього героїзму, і ми безмежно вдячні вам за вашу непохитну міцність і самопожертву.

Нехай ваша праця, якій ви присвятили своє життя, завжди буде гідно оцінена в суспільстві, а ваші пацієнти та колеги ставляться до вас з повагою та безмежною вдячністю! Міцного здоров’я вам, родинного затишку, мирного неба над головою та успіхів у благородній справі охорони здоров’я населення України!

В.п. міського голови-секретар ради                  Василь КІПТІЛИЙ