11.05.2024 17:05

До уваги жителів громади!

663f892f28ac6__uvaga.jpg

Шановні жителі громади!

В Україні з 12 до 15 травня проходять поминальні дні. У цей період ми всі традиційно відвідуємо кладовища. Проте в умовах загострення обстрілів на території Полтавської області та України закликаємо жителів громади обмежити відвідування кладовищ через ймовірність обстрілів. Окрім того, прохаємо дотримуватися сигналів повітряної тривоги та не ігнорувати їх.

Також прохаємо не влаштовувати тривалі та масові відвідування померлих та обмежити прийом алкогольних напоїв на кладовищах. Для збереження правопорядку правоохоронці будуть здійснювати чергування.

Також, в котре, закликаємо не прикрашати могили померлих пластиковими квітами та вінками. Альтернативою пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт та газонна трава.

Надіємося, що поминальні дні у нашій громаді пройдуть тихо та спокійно. Віримо в Перемогу. Підтримуємо ЗСУ!