10.05.2024 14:48

Результати Гімназіади з футболу серед команд юнаків ліцеїв та гімназій

663e0968de8cc__image_50435585.JPG

Сьогодні, 10 травня 2024 року, в рамках проведення міської Гімназіади відбулися змагання з футболу серед команд юнаків ліцеїв та гімназій.

За результатами ігор серед гімназій:

– III місце посіла Кобеляцька гімназія №3 (директор Т.Масич, вчитель – Ю.Алексенко);

- II місце Бродщинська гімназія (директор О.Яріз, вчитель С.Митько);

- I місце виборола Вільховатська гімназія (директор І.Біленко, вчитель Є.Яценко).

Грамоту за кращого воротаря отримав Богдан Кащенко – учень Бродщинської гімназія. Кращим захисником став Станіслав Машталлер з Вільховатської гімназії, а кращим гравцем турніру визнано Артура Заїку, який навчається в Кобеляцькій гімназії №3.

За результатами ігор серед ліцеїв - I місце виборола команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П. Тараненко, вчитель О. Золотухін),  II місце посіла команда Шенгурівського ліцею (директор Т.Коваль, вчитель В. Ярмоленко), III місце зайняла команда Озерського ліцею (директор А.Сопронюк, вчитель В.Соболь).

Грамоту за кращого воротаря отримав – Іван Гуєвський (ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара»), кращим захисником став Володимир Самойленко (Озерський ліцей), кращим гравцем турніру визнано Максима Баранника (Шенгурівський ліцей).

IMG_3547.jpg image_50432001.jpg image_50435585.jpg image_67235585.jpg