02.05.2024 12:47

Прощання з Героєм: Загинув Віктор Демчук

6633613fd505e__-ГЕРОЇ.jpg

Віктор Демчук народився 30 жовтня 1966 року в с.Світлогірське. З початком повномасштабної російської агресії, не вагаючись, став на захист Батьківщини. Загинув 28 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку.

Прощання з нашим Героєм відбудеться у суботу, 4 травня 2024 року, об 11:00 в селі Світлогірське. Колона розпочне рух від будинку в якому він проживав по вул. Яблунева, 9 та рухатиметься до сільського кладовища, де і поховають нашого Героя.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради висловлює щирі слова співчуття рідним Віктора Івановича та запрошує жителів громади віддати останню шану Захиснику живим коридором.

Слава Україні! Слава Герою захиснику!

Довідково: Демчук Віктор Іванович народився 30 жовтня 1966 року в с. Світлогірське. Все своє життя прожив у селі. Працював будівельником.

Має сина Юрія та цивільну дружину Тамару з якою виростили доньку Юлію.