29.04.2024 14:20

Юрію Няйку встановлено меморіальну дошку

662f83894f24f__3.jpg

29 квітня 2024 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, військовослужбовця ЗСУ – Юрія Няйка.

Меморіальну дошку встановлено на фасаді адміністративного приміщення стадіону «Колос» саме тому, що Юрій був завзятим гравцем у футбол. Тривалий час працював інструктором по спорту, був членом команди ветеранів футболу, неодноразово брав участь у футбольних баталіях різного рівня та був володарем «Шкіряного м’яча».

На відкритті зібралися рідні та близькі Юрія Няйка, представники міської влади, друзі-футболісти.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблого та усіх військовослужбовців, хто віддав своє життя у боротьбі за нашу державу.

Багато слів хороших та сумних було сказано під час заходу. Загиблого героя не повернути, але пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради висловлює подяку друзям Юрія Няйка, які були не лише ініціаторами встановлення дошки, а й виготовили її власним коштом.

Вічна пам’ять Герою України!

Слава Україні! Героям слава!

1.jpg 2.jpg 3.jpg