15.04.2024 10:57 161
Відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України
12 квітня У Чернівцях відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. До обговорення надважливих питань у форматі онлай-режиму долучились голови територіальних громад Полтавського району. Кобеляцьку громаду на даному зібранні представляв виконуючий повноваження міського голови-секретар ради Василь Кіптілий.
Під час засідання Конгресу були обговорені питання підтримки українських виробників, роботи економічної платформи «Зроблено в Україні» та залучення інвестицій. Говорили також і про виклики в енергетичній сфері та порушили теми розширення взаємодії областей та громад з європейськими країнами.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/06/2026
Інформаційне повідомлення
19/06/2026
Комісія розглянула звернення щодо надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади
19/06/2026
Шановні фермери Кобеляцької громади!
Усі новини