11.04.2024 14:32

Кобелячани вшанували Миколу Касьяна

6617ca2cf3981__2.jpg

Учора, 10 квітня, місцеві жителі відзначили день народження видатного лікаря Миколи Касьяна, який присвятив своє життя медицині та допомозі людям. Відомий Микола Андрійович, як висококваліфікований фахівець, громадський діяч та людина з великим серцем.

У день народження лікаря, місцеві мешканці та діти зібралися біля пам'ятника, що встановлено на честь Миколи Касьяна, щоб вшанувати його пам'ять та висловити подяку за його життєву працю.

Пам'ять про Миколу Касьяна залишиться в серцях жителів Кобеляк назавжди, а його приклад буде вічним натхненням для наступних поколінь медиків та громадських діячів.

До речі, цього ж дня святкував свій ювілей і син Миколи Андрійовича – Ян Миколайович. Бажаємо йому міцного здоров'я, невичерпної енергії та нових досягнень у благородній справі – лікуванні людей. Нехай кожен день приносить лише радість, успіхи та визнання.

1.jpg 2.jpg