11.04.2024 13:27

Здоровий спосіб життя важливий у будь-якому віці

6617bb2eab686__IMG_20240410_101552.jpg

У відділенні денного перебування Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради для людей похилого віку та осіб з інвалідністю відбулося навчання, спрямоване на організацію та діяльність груп самодопомоги. Тема заходу була присвячена «Здоровому способу життя, правильному харчуванню та значенню води у житті людини». Захід провела Заслужений лікар України, терапевт Любов Півень.

У ході зустрічі учасники мали можливість ставити питання та отримувати на них змістовні та компетентні відповіді від провідного фахівця. Це сприяло підвищенню рівня обізнаності гостей заходу з питань здорового способу життя, правильного харчування та важливості води для здоров'я людини.

Такі заходи допомагають жителям громади більш ясно розуміти проблеми здоров'я та усвідомлювати важливість здорового способу життя у будь-якому віці.

IMG_20240410_100622.jpg