11.04.2024 10:00

5:0 на користь команди «Лідер» на Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд

66178ad35cabf__Cover-(1).jpg

Цими вихідними, 07 квітня 2024 року, в місті Київ відбувся дев'ятий тур Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги групи «Б».

Виїзний матч команда «Лідер» зіграла проти команди «Атекс» з міста Київ. Гра завершилася з рахунком 5:0 на користь наших дівчат. Голи у ворота суперника забили: три - Дар'я Гребенюк та по одному - Вікторія Жук і Юлія Поберій.

У наступному турі, який відбудеться 17 квітня 2024 року, команда «Лідер» прийматиме команду «Сістерс» з міста Одеса. Гра пройде в місті Кобеляки. Початок о 11:30.

Одинадцятий тур Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги групи «Б» пройде також м. Кобеляки на місцевому стадіоні «Колос». Команда «Лідер» прийматиме команду «Жайвір» м. Шпола Черкаська обл. Початок гри о 11:30. Дата гри - 21 квітня  2024 року.