05.04.2024 15:08

Команда «Лідер - збірна Полтавської області» - бронзовий призер Вищої ліги з футзалу серед жіночих команд 2023/2024 сезону

660fe9a917e8c__image_6483441-(18).JPG

Наприкінці березня відбувся вирішальний восьмий тур другого етапу Чемпіонату України Вищої ліги з футзалу серед жінок. Команда «Лідер - збірна Полтавської області» провела матчеву зустріч з командою «Будстар» м. Київ. Для того, щоб отримати право грати у золотому фіналі наші футзалістки мали виграти в цьому матчі. Та на жаль, гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь команди «Будстар».

У бронзовому фіналі команда «Лідер - збірна Полтавської області» мала зіграти з командою «Ладомир». Але гравці цієї команди знялася зі змагань. Тож, «Лідер - збірна Полтавської області» стала бронзовим призером Вищої ліги серед жіночих команд 2023/2024 сезону. Вітаємо наших футзалісток та їх тренера Руслана Сабірова! Бажаємо нашим дівчатам подальших досягнень та перемог!

Хотілося б також наголосити, що за підсумком двох сезонів 7 гравців жіночої команди виконали норматив «Майстер спорту України», а 6 – отримали звання «Кандидат у майстри спорту України». Дуже відрадно, що вихованці Кобеляцької спортивної школи досягли таких високих спортивних результатів. Та не варто зупинятися на досягнутому, 7 квітня 2024 року, наші юні футзалістки розпочнуть друге коло Чемпіонату України Першої ліги сезону 2023/2024 років. Виїзний матч дівчата зіграють проти команди «Атекс» з м. Київ. Домашню гру команда «Лідер - збірна Полтавської області» проведе 17 квітня 2024 року.