05.11.2021 08:39 339
Вакцинація від СOVID-19
Адміністрація КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» повідомляє, що 04.11.2021р. проведено 184 вакцинацій від COVID-19. Станом на 05.11.21р. загальна кількість щеплених осіб 7588. Отримали дві дози 5674 осіб.
Станом на 05.11.2021 року в територіальній громаді Кобеляцької міської ради, за весь період моніторингу захворюваності – 1210 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
04.11.21р. по КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» зареєстровано 34 випадки захворюваності на COVID-19.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини