05.11.2021 07:56

Вітання міського голови з Днем працівника соціальної сфери

6184c7bc61ada__maxresdefault.jpg

Шановні працівники соціальної сфери!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка кобелячан. Ваша професія покликана вносити в життя людей добро і милосердя. Робота, якій ви віддаєте всі свої сили, вимагає сумлінного ставлення до справи, величезного терпіння і вміння співчувати. Саме ваші участь і підтримка вселяють у людей впевненість у завтрашньому дні, рятують їх від самотності, надають сили для подолання складних життєвих ситуацій.

Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу, підтримуєте людину саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше.

Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

З повагою ‒ міський голова Олександр Копелець