01.04.2024 15:30

Робота служби у справах дітей

660aa8cfccb61__14-38.jpg

З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та профілактики випадків домашнього насильства, 01 квітня 2024 року, профільним заступником міського голови Сергієм Омельченком, працівниками служби у справах дітей апарату виконавчого комітету Кобеляцької міської ради було проведено моніторинговий виїзд на території Озерський старостинського округу.

У ході проведення виїзду здійснено роз’яснювально-профілактичну роботу з сім’ями, які знаходяься в групі ризику щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, де проживають діти, здійснення контролю за місцем перебування дітей у вечірній час, недопущення дитячої бездоглядності, вчинення жорстокого поводження та насильницьких дій щодо дітей, а також роз’яснено юридичну складову даного питання.