29.03.2024 10:26

Підтримка вразливих категорій ВПО у громаді

66067b2730955__IMG_8234.JPG

Зараз надзвичайно важливо надавати допомогу тим, хто її потребує. Саме для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Кобеляцької громади виконавчий комітет міської ради спільно з кейс-менеджерами кризового центру БФ «Карітас Полтава» видали продуктові і гігієнічні набори переміщеним особам, які мешкають у колективних центрах і багатодітним родинам та зареєстрували на фінансову допомогу осіб, які мають статус батько/мати одинаки чи опікуни, які виховують неповнолітніх дітей з інвалідністю, чи самі мають статус людини з інвалідністю.

У рамках візиту представників БФ «Карітас Полтава» Окрім того, працівники закладів культури громади мали можливість поспілкувалися психологом фонду «Карітас Полтава» Тетяною Величко. Під час заняття проговорили, як турбуватися про себе в часи та як протидіяти стресам та де шукати ресурси для відновлення організму.

Тільки разом ми можемо покращувати матеріальні блага та ментальне здоров’я наших людей!

Даний проєк реалізовано за підтримки NIN Protection.