Полтавська область, Полтавський район

29.03.2024 09:43

Призові місця на обласному чемпіонаті з пауерліфтингу за місцевими кобелячанами

660671e4a618f__IMG_4277.JPEG

Минулого тижня у місті Полтава на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проходив чемпіонат Полтавської області з класичного пауерліфтингу.

Змагання пройшли в дуже дружній атмосфері, високому рівні організації та конкуренції між атлетами у справжній, безкомпромісній боротьбі.

Чемпіонат подарував багато позитивних емоцій як учасникам так і глядачам. Кобеляцьку громаду на даних змаганнях, окрім вихованців Кобеляцької ДЮСШ , представляли ще чотири спортсмени.

Юрій Чернявський здобув «золото» у ваговій категорії до 93 кілограм серед чоловіків та «срібну» нагороду в абсолютній першості серед усіх учасників змагань.

Андрій Гречаний став чемпіоном області у ваговій категорії до 66 кілограм серед чоловіків.

Тарас Білокінь став бронзовим призером у ваговій категорії до 74 кілограм серед юніорів.

Богдан Білокінь здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 83 кілограм серед юнаків.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та памʼятними медалями.

Дуже символічно, що нагородження переможців проводив наш земляк, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів Європи та світу – Анатолій Новописьменний.