29.03.2024 09:19

До уваги ВПО!

66066b9cd1a3f__Blue-and-Orange-Coding-Classes-for-Kids-and-Teen-Online-Course--Facebook-App-Ad-(1).jpg

04 - 05 та 10 - 11 квітня 2024 року  з 10:00 до 16:00 у м.Кобеляки, вул. Касьяна, 29 (ІІ поверх)  працюватиме мобільна бригада БФ “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 3 600 грн щомісячно на особу протягом 3 місяців! Тобто кожен член родини загалом отримає 10 800 грн на особу.

Хто може подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН?

✍️Подати заявку можуть особи, які:

✔️не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій (з 24.02.2022 року)

✔️мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та належать до таких категорій вразливості:

📌 переселенці, які перемістилися після 24.02.2022 року;

📌 особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022 року, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська,  Одеська, Запорізька, Харківська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська, Херсонська (перелік може бути доповнений);

📌 люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:

✅ родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

✅ родина, яку очолює одна самотня/кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

✅ родина з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

✅ прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

📝 Інформація, яку необхідно буде надати:

🔹 податковий номер;

🔹 національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

🔹 довідка ВПО (за наявності);

🔹 банківська картка головного заявника;

🔹 свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

🔹 документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

🔹 посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

👉Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал .

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті.

Telegram. Допомога ВПО від УВКБ ООН. Цей канал створено з метою надати Вам вичерпну інформацію про отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених