25.03.2024 16:16
До уваги ВПО, які проживають на території Кобеляцької громади!
![660187279a31e__644a8cdd28bcb__1654672351_f81ea82f9a40bb135fb5_large.jpg 660187279a31e__644a8cdd28bcb__1654672351_f81ea82f9a40bb135fb5_large.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/207562/660187279a31e__644a8cdd28bcb__1654672351_f81ea82f9a40bb135fb5_large.jpg)
Завтра, 26 березня 2024 року:
- переміщені особи, які мешкають в місцях компактних поселень, та переміщені особи, які мають статус багатодітної родини зможуть отримати гуманітарну допомогу на родину. Для отримання гуманітарної допомоги при собі мати паспорт, код, довідку ВПО від 24.02.2022 року та посвідчення багатодітної родини;
- переміщені особи, які мають статус батько/мати одинаки чи опікуни, які виховують неповнолітніх дітей з інвалідністю, чи самі мають статус людини з інвалідністю 1 та 2 групи та, які не отримували фінансову допомогу за останні 3 місяці в розмірі 10 800 грн на 1 члена родини від БФ «Карітас Полтава» зможуть зареєструватися на отримання фінансової допомоги. Для реєстрації необхідно подати: паспорт, код, довідку ВПО від 24.02.2022 року, довідка ОК-5, ОК-7 (можна з Дія), IBAN рахунок для зарахування коштів, довідка МСЕК (посвідчення про інвалідність), свідоцтво про народження дитини/дітей, до ІD паспорта додаток про реєстрацію, документ, що підтверджує, що батька/матері/опікуна виховують дитину.
Видача продуктових наборів на реєстрацію на фінансову допомогу проводитиметься за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 (ІІ поверх, зал засідань). Початок об 11:00.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
Шановні жителі громади!
26/07/2024
Увага! Вакансія
Усі новини