Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

03.11.2021 15:26

У чемпіонаті Європи з армспорту кобелячани показали чудовий результат

З 24 по 31 жовтня у Вільнюсі тривав чемпіонат Європи з армреслінгу та параармреслінгу серед дорослих, молоді, ветеранів та параспортсменів.

Участь у Чемпіонаті взяли спортсмени з 22-ох країн Європи. До складу збірної України ввійшли вихованці кобеляцької школи армреслінгу та вибороли 14 медалей, а українська збірна посіла І місце, отримавши 156 медалей.

Зокрема наші спортсмени виграли 7 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі.

Два золота у категорії до 50 кг здобули Вадим Деменко та Софія Китаста. У категорії 45 кг – Артем Кравченко, у категорії 55 кг – Катерина Скорик, яка також стала і бронзовим призером у ваговій категорії 60 кг.

У категорії 60 кг золото здобули Сергій Варич, Марина Шуліка та Леся Варич.

Срібними призерами стали – Дарина Татарко (категорія 50 кг), Анна Кулигіна (категорія 45 кг), Вероніка Гречана (категорія 60 кг), Руслана Кулик (категорія 70 кг) та Володимир Литвин (у ваговій категорії 65 кг), на рахунку якого ще й бронзова нагорода.

Хотілося б наголосити, що серед наших учасників, які брали участь у змаганнях були не лише титуловані спортсмени, а й такі, які вперше брали участь у змаганнях такого рівня.

Зазначимо, що в цей же період тривав чемпіонат Європи з армспорту серед спортсменів паралімпійців. У цих змаганнях взяли участь 13 країн Європи. Від команди України змагалися 36 спортсменів. Троє – з Полтавщини стали призерами. Золото здобула наша землячка Людмила Деменко. Також свої сили спробував і Сергій Варич здобувши бронзову медаль.

Вітаємо переможців та пишаємося кожним кобеляцькими спортсменом і дякуємо їм за високий результат!

Дякуємо тренеру та президенту Федерації Армрестлінгу України – Артему Письмаку за професійну підготовку своїх вихованців. До речі, саме в той час, коли проходили змагання, Артем святкував свій день народження. Тож, мабуть, перемога його вихованців стала одним із найцінніших подарунків для нього.