22.03.2024 16:31 139
На контролі влади розчищення узбіч доріг
Чисті узбіччя – запорука безпеки дорожнього руху. А дерева та кущі обабіч проїжджої частини місцями порозросталися так, що обмежують оглядовість та створюють небезпеку дорожнього руху для автомобілістів.
Саме для приведення узбіч доріг у належний стан представники міської влади та комунального підприємства «Водоканал Плюс» оглянули узбіччя автомобільних доріг на території Підгорянського старостату. Деякі ділянки автошляху, що з’єднують село Лебедине та місто Кобеляки, обмежують не лише бокову видимість, а й перешкоджають руху автотранспорту.
Керівники міської влади та комунального підприємства вирішили найближчим часом розпочати роботи з розчищення узбіч доріг Підгорянського старостату. Далі роботи буде продовжено на території кожного старостинського округу.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/12/2025
Головне із засідання опікунської ради
25/12/2025
Понад 300 тисяч гривень на здоров’я громади: Кобеляцька лікарня отримала благодійну допомогу
24/12/2025
Вітання з Різдвом Христовим!
Усі новини