22.03.2024 16:31

На контролі влади розчищення узбіч доріг

65fd963401b31__Зеленый-и-Белый-Корпоративный-Продажи-Маркетинговая-Презентация.jpg

Чисті узбіччя – запорука безпеки дорожнього руху. А дерева та кущі обабіч проїжджої частини місцями порозросталися так, що обмежують оглядовість та створюють небезпеку дорожнього руху для автомобілістів.

Саме для приведення узбіч доріг у належний стан представники міської влади та комунального підприємства «Водоканал Плюс» оглянули узбіччя автомобільних доріг на території Підгорянського старостату. Деякі ділянки автошляху, що з’єднують село Лебедине та місто Кобеляки, обмежують не лише бокову видимість, а й перешкоджають руху автотранспорту.

Керівники міської влади та комунального підприємства вирішили найближчим часом розпочати роботи з розчищення узбіч доріг Підгорянського старостату. Далі роботи буде продовжено на території кожного старостинського округу.