22.03.2024 11:19

На фасаді Іванівського ліцею встановили меморіальну дошку загиблим захисникам

65fd4d2f50d22__4.jpg

Учора, 21 березня 2024 року, на фасаді Іванівського ліцею відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблим воїнам – Анатолію Прихідьку та Олександру Оборонову, які навчалися у даному навчальному закладі.

Вшанувати пам’ять мужніх бійців, відданих синів рідної землі та справжніх патріотів України прийшли рідні, друзі, учнівська молодь та жителі сіл Іванівка і Чорбівка. Долучилися до заходу й представники влади - в.п. Кобеляцького міського голови-секретар міської ради Василь Фещенко, староста Канавського старостату Інна Прихідько та її колега – староста Чорбівського старостинського округу сусідньої Білицької громади Галина Щербак.

Присутні, схиливши голови в скорботі, віддали шану світлій пам’яті військових та поклали квіти до меморіальної дошки. Відтепер вона буде нагадувати учням і всім жителям села про цінність життя та свободи.

Нехай вічно живе пам'ять про вірних Захисників України – Анатолія Прихідька та Олександра Оборонова!

По закінченню урочистостей відбулися змагання з футболу за Кубок пам'яті випускників Іванівського ліцею.

Довідково:

Анатолій Валерійович Прихідько (22.07.1983 - 04.03.2022). Народився в с. Іванівка, колишнього Кобеляцького району, Полтавської області. У 2014 році переїхав на проживання до м. Буча. 2 березня 2022 року записався до місцевої територіальної оборони, а 4 березня 2022 року віддав своє життя за Україну. Анатолій Прихідько нагороджений званням – «Почесний громадянин міста Буча», на жаль, посмертно.

Олександр Михайлович Оборонов (24.01.1982 - 01.04.2023). Народився в с. Чорбівка, колишнього Кобеляцького району, Полтавської області. Останні роки проживав в м. Київ. З початком повномасштабної війни став на захист країни. Молодший сержант 112 бригади територіальної оборони загинув 01 квітня 2023 року виконуючи бойове завдання в с. Хромове, Донецької області.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg