21.03.2024 11:56

Розпочалося весняне прибирання у громаді

65fc04378b9ca__2.jpg

Працівники комунального підприємства «Водоканал Плюс» розпочали сезонну обрізку дерев. Видаляючи старі та сухі гілки вони формують крони дерев, надаючи їм естетичний вигляд та омолоджуючи їх.

Кронуванню підлягають зелені насадження, які ростуть по вулиці Шевченка, що в м.Кобеляки. Роботи розпочалися від Кременчуцького мосту. Спиляна деревина відразу переробляється на щепу та буде використовуватися для опалення закладів соціальної сфери громади.

Також працівники комунального підприємства упорядковували в адміністративному центрі громади парк Перемоги, Центральний, Богдана Хмельницького та Алею Героїв.

Упорядковується територія зон відпочинку і по старостатах. Наприкінці лютого та на початку березня комунальники наводили лад у Світлогірському та Шенгурівському старостинських округах, де разом з жителями було здійснено кронування дерев у парках, ліквідовано стихійні сміттєзвалища та прибрано кладовище.

1.jpg 2.jpg 3.jpg