Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

18.03.2024 14:33

Гравці "Пропора" переможці кубку з мініфутболу

16 березня в місті Кобеляки та селах Павлівка й Світлогірське відбулися зональні змагання кубка з мініфутболу Кобеляцької міської ради серед команд колективів фізичної культури.

У змаганнях прийняли учать 12 команд громади, які були поділені за територіальним принципом на три групи по чотири команди. До півфінальних змагань вийшли по дві команди з кращим результатом у групах.

У фіналі, який проходив 17 березня в м. Кобеляки на спортивному майданчику зі штучним покриттям Кобеляцької ДЮСШ змагалися шість команд, які були поділені на дві групи: І група – «Колос» Павлівка, «Прапор» Підгора, «Придніпрянське» Придніпрянське; ІІ група – «Урожай» Мідянівка, «Шенгури» Шенгури, «Іванівка» Іванівка.

У підсумку ігор у фіналі за ІІІ – місце зустрічалися команди «Придніпрянське» – «Іванівка». З результатом 3:0 перемогу здобула команда «Іванівка».

За перше місце змагалися команди «Шенгури» та «Прапор». У рівній боротьбі команди не поступалися моментами, тож, гра завершилася з рахунком 1:1. По закінченню основного часу пробивалися шести метрові удари з результатом 3:1 перемогу здобула команда «Прапор» Підгора.

По завершенню змагань було визначено кращих гравців кубка. Кращим воротарем визнано Сергія Гордійка з команди «Іванівка». Звання кращий захисник отримав Андрій Поцелуйко гравець команди «Шенгури», а кращим нападник став Дмитро Жамбей з команди «Прапор».

Переможці та призери змагань були нагороджені статуетками, кубками, медалями та грамотами.