18.03.2024 13:55

Результати ігор футзальної ліги серед дітей

65f82ba8557c6__maxresdefault.jpg

Минулого тижня в м. Лубни проходили ¼ та ½ фіналу дитячо-юнацької футзальної ліги серед команд 2008-2009 років народження. Команда «Лідер» (тренер Сергій Калитка) в ¼ зустрілася з командою ДЮСШ Лохвиця, матч закінчився з рахунком 6:1 на користь суперника. У підсумку змагань команда наших юнаків посіла 5-8 місце.

А у м. Гребінка,  ці ж ігри, проходили серед команд 2010 років народження. Команда «Лідер» під керівництвом тренера Віктора Білорибця змагалася проти команд ДЮСШ Лохвиця та ДЮСШ Гребінка. В ¼ команда «Лідер» зустрілася з командою з м. Лохвиці та перемогла з рахунком 5:3 у півфіналі нашим суперником була команда з м. Гребінка над якою хлопці також впевнено здобули перемогу з рахунком 6:0. Фінальна частина змагань відбудеться у м. Полтава, суперником наших хлопців буде команда  «Молодь» м. Полтава.