17.03.2024 10:16

Дякуємо працівникам ЖКГ за щоденну працю

65f6a6e95d309__Green-and-white-Sustainability-modern-presentation.jpg

Сьогодні, ми вітаємо працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У цій сфері задіяні люди багатьох професій: слюсарі, сантехніки, електрики, водії, трактористи, столяри, двірники тощо.

На цих людях лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Завдяки їм доглянуті вулиці та парки, працює вуличне освітлення та вивозиться сміття, жителі громади забезпечені питною водою.

Дякуємо працівникам двох комунальних підприємств громади, які щоденно та наполегливо працюють на благо жителів. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, достатку та впевненості у завтрашньому дні. Нехай мир і злагода супроводжують вас завжди!