14.03.2024 15:27

Анатолій Ісаєнко помер за нашу Україну

65f2fb6c01776__-ГЕРОЇ-(1).jpg

Ісаєнко Анатолій Ілліч народився та виріс у селі Красне колишнього Кобеляцького району.

Був мобілізований до Збройних Сил України у лютому 2023 року. Під час боїв старший солдат, командир відділення гранатометного взводу Анатолій Ісаєнко проявляв неймовірну мужність і високий професіоналізм, а 11 березня 2024 року загинув зі зброєю в руках в с.Новодонецьке, що на Донеччині.

Прощання з загиблим захисником відбудеться завтра, 15 березня 2024 року о 12:00 в селі Красне. Траурна церемонія розпочне свій рух від будинку, в якому разом із родиною проживав наш Герой. Поховають захисника з усіма військовим почестями на сільському кладовищі.

Керівництво міської ради та всі жителі громади висловлюють щирі слова співчуття дружині та двом донькам, рідним та друзям Анатолія Ілліча.

Добрий, світлий спомин про захисника нашої Батьківщини назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!