14.03.2024 09:49

Сьогодні жителі громади проведуть в останню путь Ігоря Соболя

65f2ac1422bc2__Соболь.jpg

14 березня 2024 року о 12:00 в селі Вільховатка відбудеться прощання та поминальна панахида по загиблому захиснику України – військовослужбовцю ЗСУ Ігорю Соболю.

Живий коридор буде сформовано по вулиці Миру від будинку, в якому проживає родина захисника. Поховають Ігоря Соболя на сільському кладовищі.

Соболю Ігорю Валерійовичу назавжди залишиться 50. Він був прикладом для своїх побратимів, його бойовий дух вражав стійкістю та мужністю.

Боронячи рідну землю, виконуючи бойове завдання, він героїчно загинув у запеклих боях під Бахмутом від вогнепальних поранень, отриманих під час обстрілу ворога.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише родини Соболів, а й друзів, рідних, усіх, хто знав мужнього і відважного патріота, воїна-захисника – Ігоря Соболя.

Керівництво міської ради та всі жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті – Соболя Ігоря Валерійовича.

У скорботі низько схиляємо голови перед світлою памʼяттю Героя.

Слава Герою України! Світла та вічна памʼять.