13.03.2024 13:50

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) разом з проектною організацією німецької економіки Товариством SEQUA з лютого 2024 року розпочинає новий проєкт для жителів Полтавської громади!

65f19338e06cf__11.png

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)  разом з проектною організацією німецької економіки Товариством SEQUA з лютого 2024 року розпочинає новий проєкт для жителів Полтавської громади - «Швидкий шлях до працевлаштування».

В плані реалізації проєкту передбачено:

• Навчання за професією «Швачка»;
  •    Отримання часткових кваліфікацій з напрямів навчання: «Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей» та  «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»;
  •     Компенсація проїзду слухачів з розрахунку 50 євро за весь період навчання;
  •     Оплата харчування з розрахунку 80 євро на весь період навчання.

Навчання проводиться виключно для  непрацюючого населення, у т.ч. внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, на базі Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за очною формою навчання.

Адреса закладу освіти: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 91.

Довідки за тел. 066 510 20 65, 095 153 53 68.