13.03.2024 11:14

Прапоряни стали володарем кубка з мініфутболу, присвяченого пам’яті Юрія Найка

65f16e64a3b7e__65e5b86210ac2__Додайте-заголовок.jpg

Цими вихідними відбулися півфінальна та фінальна гра кубка з мініфутболу, присвяченого пам'яті Юрія Няйка. У півфінальних іграх «Іванівка» перемогла «Гелаксі» з рахунком 4:2, а «Прапор» обіграв «Спарту» з рахунком 2:0.

У фінальній грі змагалися команди «Іванівка» та «Прапор». На матч прийшло багато вболівальників, які підтримували обидві команди. Гра була напруженою та захоплюючою до самого кінця, але команда «Прапор» виявилася сильнішою, здобувши перемогу з рахунком 5:0. Вони й стали володарями кубка та підтвердили своє чемпіонство на чемпіонаті Кобеляцької ради з мініфутболу.

По закінченню турніру відбулася церемонія нагородження. Команди, які посіли І та ІІ місця, були відзначені грамотами, медалями та кубками.