07.03.2024 14:08

Чистота і порядок у місті залежить від кожного з нас

65e9ae3e8cd9b__Чис.jpg

Кобеляцька міська рада спільно з КП “Водоканал Плюс” продовжує боротися за чистоту та благоустрій нашої громади.  Проте на більшості локацій містяни продовжують незаконно складувати сміття довкола баків.

⚠️Мова йде не тільки про рослинні рештки, а й про побутові та будівельні відходи. Нагадаємо, що у місті працює інспектор з благоустрою, який слідкує за тим, щоб люди не залишали відходи де заманеться. За останній час міською радою до відділу поліції подано 67 повідомлення про правопорушення. Задля ефективного виявлення проступків, у місті встановлено камери відеонагляду. Усі винні будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

🗑Ще однією проблемою, яка перешкоджає “очищенню” міста є відсутність культури сортування сміття громадянами.

♻️Невідсортоване сміття гниє на сміттєзвалищах, забруднює землю та океани, руйнує екосистеми. Сортування допоможе перетворити його на ресурс: робити з нього речі чи енергію, та зменшити кількість сміттєзвалищ. Органічні відходи можна компостувати та перетворювати на добрива чи біогаз.

✅Кобелячани, будьте свідомими та відповідальними!