Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

01.11.2021 13:41

Спортсмени центру ДЗАНСІН гідно представили Полтавщину на Кубку України з карате

Протягом двох днів, з 23 по 24 жовтня, у місті Одеса проходив Кубок України з годзю-рю карате та кобудо. У турнірі взяли участь 450 спортсменів із 15 областей України. До складу збірної команди Полтавської області увійшли представники з Кобеляк, Кременчука, Горішніх Плавнів та Біликів.

За результатами змагань спортсмени Полтавщини показали досить високий результат. Відрадно, що кобеляцькі спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та завоювали 8 нагород: 2 – «золотих», 3 – «срібних» та 3 – «бронзових» медалей.

Саме за фінансової підтримки Кобеляцького міського голови Олександра Копельця учасники змагань мали змогу поїхати на змагання та гідно представити нашу Кобеляцьку громаду.

Тож маємо такі нагороди: Володимир Копитець посів 2 місце у «ката кобудо» серед 12-13 річних учасників. Розділ Нунчаку; Марія Матяш виборола 1 місце у «ката карате» та 2 місце у «ката кобудо» (розділ БО) серед дітей 10-11 років; Ольга Скрильник виборола бронзу у розділ «ірікумі го» серед суперників 14-15 років, вагою 55 кг; третє місце в розділі у «ката карате» серед учасників 18–35 років посів Андрій Ісай.

Другою у «кобудо Бо» стала Олена Бовтрук і третьою – у «ката карате», категорія 35 років і старші. Керівник спортивного центру «Дзансін» - Дмитро Тараненко отримав золоту медаль у «ката карате» та бронзову у «кобудо БО».

Нововведеннями цьогорічних змагань було те, що вони транслювалися у прямому ефірі на платформі Ютуб. А це означає, що всі могли спостерігати за поєдинками, в яких брали участь кобеляцькі спортсмени.