05.03.2024 13:52
Кобеляцька Молодіжна рада отримає фінансування в рамках програми “UpShift”
![65e707860b7bd__92236463-14bc-49e6-b193-f570eb7bdd51.jpg 65e707860b7bd__92236463-14bc-49e6-b193-f570eb7bdd51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/199835/65e707860b7bd__92236463-14bc-49e6-b193-f570eb7bdd51.jpg)
Команда “Time Read”, яка сформувалася з 5-ти членів Молодіжної ради при Кобеляцькій міській раді, вирішила долучитися до освітньої програми “UpShift” та розв’язати проблему низького рівня читання серед молоді у Кобеляцькій громаді.
Команда у складі Наталії Пилипенко, Вероніки Калініченко, Кирила Верещаєва, Дарі’ї Вільхової та Катерини Савчук сформулювала проблему, яка їх турбує, подала заявку на участь, пройшла співбесіду та отримала можливість пройти 4-ох денний буткемп і, відповідно, кошти на реалізацію задуму. Тож впродовж 10 наступних тижнів Молодіжна рада займатиметься оновленням книжкового фонду публічної бібліотеки у Кобеляках та організацією зустрічей молоді громади з відомими письменниками, літераторами і лідерами думок.
Програму UpShift у Полтавській області реалізовує ГО Нова Полтава в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях», за фінансової підтримки UNICEF Ukraine та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через державний банк розвитку FfW.
Довідково: UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.
![1356eb1a-0505-4951-a5f2-0f3516821eb7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/199872/1356eb1a-0505-4951-a5f2-0f3516821eb7.jpg)
![92236463-14bc-49e6-b193-f570eb7bdd51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/199873/92236463-14bc-49e6-b193-f570eb7bdd51.jpg)
![c6c65500-860b-4832-b4aa-eb9f28fcc5e2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/199874/c6c65500-860b-4832-b4aa-eb9f28fcc5e2.jpg)
![e8ee21b4-110f-4589-bbee-cfc43e8ebb9a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/199875/e8ee21b4-110f-4589-bbee-cfc43e8ebb9a.jpg)
![photo1709061184.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/199876/photo1709061184.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини