04.03.2024 13:31

Перемога за нашими футзалістами

65e5b1576a2dd__1.jpg

Наприкінці минулого тижня команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (2015-2016 років народження) взяла участь у міжобласному турнірі з футзалу, присвяченому 45-річчю заснування Царичанської ДЮСШ.

Загалом участь у змаганнях взяло чотири команди: «Лідер» м. Кобеляки (тренер С. Калитка), МДЮСШ «Гарт» м. Дніпро, ДЮСШ Петриківка, ДЮСШ Царичанка. Традиційно змагання проходили за коловою системою.

У підсумку змагань команда Кобеляцької ДЮСШ «Лідер» здобувши перемогу в усіх матчах посіла перше призове місце.

Нагороду за кращого гравця турніру отримав – Іван Сухонос, а кращим бомбардиром став Нікіта Калитка (забив 15 голів з 22 забитих) – вихованці Кобеляцької спортивної школи (тренер С.Калитка).

По завершенню турніру призерів нагородили кубком, медалями та солодкими презентами.

image_6487327-(21)-(1).jpg