01.03.2024 14:32

Як оновити браузер, щоб користуватися Google Диском, Документами, Сайтами, Таблицями, Презентаціями та Формами

65e1caf325883__eyy840hvudors8tea933mrhsgpvdiq53.jpg

Встановіть підтримуваний веб-браузер для роботи з:

• Google Диском;
  • Google документами;
  • Google Таблицями;
  • Google Сайтами;
  • Google презентаціями;
  • Google формами.

Вивчіть відомості про те, що таке браузер, який браузер ви використовуєте та як його оновити .

Варіант 1. Поновіть браузер

Оновити браузер

За потреби використовуйте інший браузер . Браузер доступний безкоштовно. Встановлювати їх нескладно.

Ознайомтеся із системними вимогами Google Диску, Документів, Таблиць, Сайтів, Презентацій та Форм .

Варіант 2. Оновіть операційну систему

Якщо оновити браузер не вдається, перейдіть на поточну версію операційної системи.

Windows

Перегляньте відомості про те, як вчасно інсталювати оновлення на комп'ютер Windows .

macOS

Варіант 3. Використовуйте інший пристрій

Якщо ви не можете оновити браузер:

• Встановіть новий браузер або оновіть операційну систему.
  • Спробуйте інший комп'ютер або мобільний пристрій.

Якщо ви користуєтеся телефоном або планшетом Android або пристроєм iPhone або iPad, можна встановити програми "Google Диск", "Документи", "Таблиці" та "Презентації".