01.03.2024 09:10

Завтра, 02 березня, громада попрощається з Олегом Пирогом

65e17f5a2d6bc__-ГЕРОЇ.jpg

Завтра, 02 березня 2024 року, о 14:00 відбудеться церемонія прощання з загиблим захисником, нашим земляком, жителем села Іванівка – Пирогом Олегом Васильовичем.

Запрошуємо усіх жителів громади віддати останню шану нашому юному герою, якому назавжди залишиться лише 27.

Прощання відбудеться у селі Іванівка. Поховають Олега з усіма військовими почестями на сільському кладовищі.

Довідково:

Олег Васильович Пиріг народився 03 жовтня 1997 року в с. Іванівка, там здобув загальну освіту. Далі навчання в Полтавській аграрній академії. Строкова військова служба.

До повномасштабного вторгнення працював охоронцем в агрофірмі "ГОВТВА"

З грудня 2022 року солдат, кулеметник Олег Пирогов до останнього дня свого життя гідно боронив кордони України на Куп'янському напрямку. Та, на жаль, 07 лютого 2024 року загинув внаслідок штурмових дій противника під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради та всі жителі нашої громади висловлюють щирі слова співчуття батькам, брату, рідним та близьким Олега.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які захищали рідну Україну і кожного з нас!