28.02.2024 15:30

Прощання з Віталієм Цибом відбудеться 1 березня

65df356b0067b__-ГЕРОЇ.jpg

До повномасштабного вторгнення Віталій Циб проживав у рідному селі Правобережна Сокілка та працював на будівництві нової автомобільної дороги, яка проходить вздовж Кобеляцької громади.

У квітні 2022 року долучився до захисту України. Мав військове звання стрілець-помічник гранатометника. 15 жовтня 2023 року загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Урожайне, що на Донеччині.

Щирий та добрий, кмітливий та веселий, сміливий та вірний військовій присязі й Україні – ось такий він наш Віталій Циб.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним Віталія – доньці Вікторії, брату Олександру та сестрі Тетяні. Батько, Василь Іванович, не зміг перенести звістку про загибель сина та помер, так і не дочекавшись церемонії прощання.

Віталію Цибу назавжди залишиться 41 рік.

Прощання з Героєм відбудеться у п'ятницю, 01 березня 2024 року о 12:00. Поховають Героя у с. Правобережна Сокілка на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

Довідково:

Циб Віталій Васильович народився 25 лютого 1982 року в с. Правобережна Сокілка, колишнього Кобеляцького району Полтавської області.

Навчався у Шенгурівській школі, потім здобув професію водія-тракториста в ПТУ № 43 м. Кобеляки.

З 2000 по 2002 роки проходив військову строкову службу в ЗСУ.

З 2002 по 2005 рік служив в Дніпропетровському управлінні МВС в патрульно-постовій службі.

З 2006 року проживав з сім’єю в м. Нікополь де працював водієм. Згодом повернувся в рідне село.