27.02.2024 16:51

У Кобеляках передали нагороди для родин загиблих військових

65ddf6d7617b0__Дизайн-без-назви.jpg

Сьогодні, у Кобеляцькій міській раді урочисто вручили дві почесні відзнаки – нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Комбатантський хрест» та нагрудний знак командира 16 окремого мотопіхотного батальйону жителю міста Кобеляки, військовослужбовцю – В’ячеславу Колодочці.

Дві державні відзнаки – орден «За мужність» ІІІ ступеня і посвідчення, підписані Президентом України, передали рідним загиблих героїв – Олександра Назарова та Ігоря Солодова.

Церемонія вручення нагород відбулася за участі виконуючого повноваження міського голови-секретаря ради Василя Фещенка та начальника Третього відділу Полтавського районного ТЦК та СП підполковника Віталія Кгаєвського, рідних захисників, громадськості та депутатського корпусу.

Олександр Назаров помер 25 травня 2023 у лікарні у результаті здійснення противником танкового обстрілу поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині. Йому не було й 30 років.

Ігор Солодов загинув 16 грудня 2022 року у боях на Луганщині, та не дожив до своїх 38 років лише кілька днів.

Ще одну нагороду «За Мужність» ІІІ ступеня було передано рідним загиблого кобелячанина Віктора Гергенкопа. Який загинув виконуючи бойове завдання 10 березня 2023 року. Йому назавжди залишиться 41.

Неможливо добрати слова, які б зменшили біль втрати. Глибокий та непоправний смуток залишиться в серці кожного, хто їх знав.

Вічна слава Героям!

2.jpg 3.jpg 4.jpg