25.02.2024 13:37
Підготовка до чергової сесії міської ради
![65db26535ec2f__2.jpg 65db26535ec2f__2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/196358/65db26535ec2f__2.jpg)
У рамках підготовки до сорок другої сесії Кобеляцької міської ради Микола Андрієнко провів засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.
Під час засідання було опрацьовано проєкти рішень про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, продовження дії договорів оренди земельних ділянок тощо.
Також було заслухано хід виконання Програми здійснення землеустрою на території Кобеляцької міської ради на 2022 - 2026 роки за минулий рік. Та опрацьовані ставки орендної плати за користування земельними ділянками у поточному 2024 році.
Профільна комісія опрацювала понад 100 питань на відповідність земельному законодавству, та рекомендувала подати їх на розгляд чергової сесії міської ради, яка була запланована на 27 лютого 2024 року.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/196363/1.jpg)
![2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/196364/2.jpg)
![3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/196365/3.jpg)
![4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/196366/4.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
23/07/2024
Інформаційне повідомлення
22/07/2024
Із сесії міської ради
18/07/2024
Відбулося засідання профільної комісії
Усі новини