20.02.2024 10:48

До відома жителів та гостей Кобеляцької громади!

65d4675fb4897__11111.JPG

Повідомляємо, що відповідно до постанови КМУ від 29.12.2021 року № 1443 «Про затвердження Порядку організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву» та на виконання рішення Штабу району ТрО, Полтавською районною військовою адміністрацією ініційовано створення груп з базової загальновійськової підготовки громадян до національного спротиву. До груп залучаються мешканці, які проживають на території відповідної громади та займають активну життєву позицію.

Базова військова підготовка буде організована відповідно до вимог, наказів і директив МО, ЗСУ, ГШ ЗСУ, військовими частинами гарнізону, на підставі досвіду, отриманого під час ведення бойових дій.

Охочі пройти базову загальновійськову підготовку можуть звернутися до відділу з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи апарату виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, І поверх, каб. № 12.