20.02.2024 09:58

Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні

65d45bbcbb88a__unnamed.jpg

Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність нашої країни під час Революції Гідності. Десять років тому, у ці самі дні, відбулися події, що відзначилися в історії України як символ боротьби за права, свободу та свої ідеали й переконання.

Ми вшановуємо пам'ять тих, хто став символами мужності та відваги, ризикуючи всім заради мрії про краще майбутнє. Сьогодні ми визнаємо, що ці події були ключовими для формування нашої національної ідентичності та розвитку демократії в Україні.

Тепер, більш ніж будь-коли, ми повинні залишатися єдиною та невичерпною силою в боротьбі за наші цінності та права. Нехай пам'ять Героїв Небесної Сотні завжди буде для нас покликанням до справедливості та миру. Їхні вчинки надихають нас дотримуватися цінностей свободи, гідності та громадянської відповідальності.

З повагою - в.п.Кобеляцького міського голови-секретар ради                                            Василь ФЕЩЕНКО