20.02.2024 09:24

Підтримка людей, які перебувають у складних життєвих обставинах

65d453952cd84__Green-minimalist-professional-Business-Proposal-Presentation.jpg

У рамках співпраці місцевої влади та Кобеляцької Організації Червоного Хреста України нещодавно було надано чергову допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів особистої гігієни для забезпечення потреб найбільш вразливих верств населення Кобеляцької територіальної громади – отримувачів соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради.

Цього разу допомогу отримали 156 осіб, з них: 124 особи – одинокі громадяни похилого віку та 32 – люди з інвалідністю.

Працівниками відділення соціальної допомоги вдома гуманітарна допомога доставлена за місцем проживання вищезазначених отримувачів соціальних послуг, як в м. Кобеляки, так і в віддалених населених пунктах сільської місцевості.

Керівництво Кобеляцької міської ради, адміністрація Центру надання соціальних послуг та отримувачі соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома, які перебувають у складних життєвих обставинах та не мають рідних щиро дякують Вікторії Омеляненко – волонтеру Кобеляцької Організації Товариства Червоного Хреста України та волонтерам Товариства за надану гуманітарну допомогу.